УКРАЇНА

Кучма заявив, що вийде з Тристоронньої контактної групи, коли досягне «критичного» віку

28 вересня, 2018 14:16
УКРАЇНА/Кучма заявив, що вийде з Тристоронньої контактної групи, коли досягне «критичного» віку
Зберегти
Вигляд
Другий президент України Леонід Кучма заявив, що вийде зі складу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, коли досягне «критичного» віку.

Другий президент України Леонід Кучма заявив, що вийде зі складу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, коли досягне «критичного» віку.

Про це Кучма повідомив журналістам у п'ятницю, передає «Інтерфакс».

«Я для себе вже давно прийняв рішення, коли я досягну свого критичного віку, я повинен бути подякувати всім, хто зі мною там (у Тристоронній контактній групі — ред.) працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим», — сказав Кучма.

Він також зазначив, що працює в Тристоронній групі на волонтерських засадах.

24 вересня представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо ситуації на Донбасі Ірина Геращенко підтримала ідею перенесення переговорів з Мінська на нейтральну територію

Також постійний представник України в ООН Володимир Єльченко підтримав ідею щодо перенесення міжнародних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі з Мінська до іншої столиці. Єльченко заявив, що Білорусь постійно голосує в ООН проти українських резолюцій, тож втратила нейтралітет.

5 вересня учасники Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу підтвердили прихильність виконанню Мінських угод.

У Мінську регулярно збирається Тристороння контактна група з питань врегулювання ситуації на Донбасі. До неї входять уповноважені представники України, Росії та Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Пов`язані новини