Українські чиновники вийшли на фінішну пряму у заповненні електронних декларацій.

Політики декларують маєтки, гроші та інше коштовне майно. Проте серед списку важливого задекларованого майна можна побачити дуже дивні речі.

Народний депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький, який займає другу сходинку в рейтингу найбагатших народних депутатів, задекларував частину свого гардеробу на суму майже в півмільйона гривень.

Серед перелічених речей Котвіцького: куртка Brunello Cucinelli вартістю у 175 тис. грн

костюм Brunello Cucinelli за 110 тис. грн 

та сумка Christian Dior за 96 тис. грн

Депутатка Верховної Ради Оксана Корчинська з «Радикальної партії» вказала у своїй електронній декларації «Кобзар» 1840 року.

Це перше зібрання творів українського поета Тараса Шевченка, в яке увійшли вісім творів і шість присвят. Тираж першого «Кобзаря» становив всього тисячу примірників.

Корчинська в своїй декларації стверджує, що така книга коштує 200 тисяч гривень.

Також депутатка задекларувала 70 тис. євро, 167 тис. доларів, 185 тис. гривень готівки і 28 231 гривню на банківських рахунках.

Народний депутат України Дмитро Ярош задекларував право на власність знака «Правий сектор». При цьому, Ярош не знає, скільки може коштувати знак «Правого сектора».

Також політик задекларував квартиру площею 46,4 квадратних метри в Кам'янську.

Міністр юстиції Павло Петренко задекларував 16 гравюр, 2 картини, 2 ікони та 2 пари наручних годинників Ulysse Nardin і Perrelet.

Також він вказав, що орендує квартиру у Києві площею 144,3 квадратних метри в іноземних громадян. Ще одна столична квартира є в іншому праві користування міністра.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив до 31 жовтня вирішити питання із заповненням чиновниками електронних декларацій.

Національне агентство з питань запобігання корупції не ухвалюватиме рішення про продовження термінів декларування, попри технічні проблеми системи.

Наразі подано майже 52 тисячі декларацій.

Також Гройсман задекларував 9 коштовних годинників.

Поділитись: