УКРАЇНА

Квартира Лещенка: адвокат заявив про 3 порушення з боку НАЗК

12 грудня, 2016 15:18
УКРАЇНА/Квартира Лещенка: адвокат заявив про 3 порушення з боку НАЗК
Зберегти
Вигляд
Адвокат народного депутата Сергія Лещенка Дмитро Гненний звинуватив Національне агентство з питань запобігання корупції в порушенні закону при складанні протоколу про адміністративне правопорушення при покупці квартири.

Адвокат народного депутата Сергія Лещенка Дмитро Гненний звинуватив Національне агентство з питань запобігання корупції в порушенні закону при складанні протоколу про адміністративне правопорушення при покупці квартири.

За його словами, був порушений порядок повідомлення про наявність такого протоколу.

«НАЗК, порушуючи норми Кодексу України про адміністративні правопорушення, не повідомив про факт складання протоколу за місцем проживання. Жоден лист за адресою реєстрації депутата не надходило. Всі листи надавалися адвокату», — зазначив Гненний.

Також НАЗК не надало можливості депутату ознайомитися з протоколом, дати пояснення по суті справи і надати докази на спростування звинувачень.

«У жодному повідомленні НАЗК не дотримані розумні терміни можливості прибуття депутата в НАЗК і не врахована неможливість прибуття депутата в зазначений час», — сказав він.

Крім того, у Нацагенстві відмовили в задоволенні клопотань адвоката про ознайомлення з матеріалами справи.

Станом на 12 грудня Сергій Лещенко не отримав повістку на судове засідання, а також він не ознайомився з протоколом НАЗК, підкреслив адвокат. 

За інформацією адвоката, судове засідання у справі Лещенка призначено на 29 грудня в Печерському районному суді Києва.

Раніше повідомлялося, що Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метрів у новобудові в центрі Києва.

2 грудня НАЗК запросило депутата Лещенка ознайомитися з адміністративним протоколом, який склали у справі про купівлю квартири.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

З цього приводу Лещенко звернувся до Національного антикорупційного бюро і Нацагентство із запобігання корупції з проханням перевірити придбання ним квартири.

За висновком НАБУ, під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

На переконання Лещенко, ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією під час придбання ним квартири, були помилковим висновком.

Національне агентство із запобігання корупції заявило про отримання від Національного антикорупційного бюро України матеріалів перевірки купівлі квартири депутатом Лещенком.

Генпрокуратура розпочала щодо Лещенка досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні.

Народна депутатка Світлана Заліщук запевнила, що вона зацікавлена в розслідуванні Національного антикорупційного бюро щодо купівлі її квартири.

Пов`язані новини