УКРАЇНА

Квартира Лещенка: Генпрокуратура оскаржить рішення про закриття справи

16 лютого, 2017 12:08
УКРАЇНА/Квартира Лещенка: Генпрокуратура оскаржить рішення про закриття справи
Зберегти
Вигляд
Прокуратура оскаржить рішення Печерського райсуду Києва про закриття адміністративної справи відносно народного депутата України Сергія Лещенка.

Прокуратура оскаржить рішення Печерського райсуду Києва про закриття адміністративної справи відносно народного депутата України Сергія Лещенка.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури

«ГПУ готує матеріали для апеляційного оскарження рішення суду, вважаючи його незаконним», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, в прокуратурі вважають, що суд необґрунтовано відхилив клопотання прокурора, який брав участь в розгляді справи судом, матеріали справи були вивчені, а також допущено порушення процесу, що дає підстави звертатися до Апеляційного суду Києва з апеляційною скаргою.

Нагадаємо, що 15 лютого Печерський районний суд Києва закрив справу щодо квартири народного депутата України Сергія Лещенка у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

 2 грудня НАЗК запросило депутата Лещенка ознайомитися з адміністративним протоколом, який склали у справі про купівлю квартири.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

З цього приводу Лещенко звернувся до Національного антикорупційного бюро і Нацагентство із запобігання корупції з проханням перевірити придбання ним квартири.

За висновком НАБУ, під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

На переконання Лещенко, ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією під час придбання ним квартири, були помилковим висновком.

Генпрокуратура розпочала щодо Лещенка досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини