Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити в суд протокол про адміністративне правопорушення нардепа Сергія Лещенка при купівлі квартири в Києві.

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити в суд протокол про адміністративне правопорушення нардепа Сергія Лещенка при купівлі квартири в Києві.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«За відповідне рішення проголосували троє членів НАЗК», — сказано в повідомленні.

Нагалаємо, 2 грудня НАЗК запросило депутата Лещенкаознайомитися з адміністративним протоколом, який склали у справі про купівлю Лещенком квартири.

Раніше повідомлялося, що Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метрів у новобудові в центрі Києва.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

З цього приводу Лещенко звернувся до Національного антикорупційного бюро і Нацагентство із запобігання корупції з проханням перевірити придбання ним квартири.

За висновком НАБУ, під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

На переконання Лещенко, ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією під час придбання ним квартири, були помилковим висновком.

Національне агентство із запобігання корупції заявило про отримання від Національного антикорупційного бюро України матеріалів перевірки купівлі квартири депутатом Лещенком.

Генпрокуратура розпочала щодо Лещенка досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні.

Народна депутатка Світлана Заліщук запевнила, що вона зацікавлена в розслідуванні Національного антикорупційного бюро щодо купівлі її квартири.

Поділитись: