Судове засідання у справі про придбання квартири народним депутатом Сергієм Лещенком перенесли на 25 січня 2017 року.

Судове засідання у справі про придбання квартири народним депутатом Сергієм Лещенком перенесли на 25 січня 2017 року.

Про це Громадському повідомив сам Лещенко.

Засідання мало відбутися 29 грудня в Печерському районному суді Києва, але його перенесли через те, що адвокат депутата не зміг прийти — він дає свідчення в іншій кримінальній справі.

Нагадаємо, 2 грудня НАЗК запросило депутата Лещенка ознайомитися з адміністративним протоколом, який склали у справі про купівлю квартири.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

З цього приводу Лещенко звернувся до Національного антикорупційного бюро і Нацагентство із запобігання корупції з проханням перевірити придбання ним квартири.

За висновком НАБУ, під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

На переконання Лещенко, ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією під час придбання ним квартири, були помилковим висновком.

Генпрокуратура розпочала щодо Лещенка досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні.

Поділитись: