)

Новий керівник Міністерства освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до мешканців Криму із закликом мислити критично, сприймати інформацію з різних джерел і зробити свій вибір між свободою та життям із "зеленими чоловічками".

"З Україною вас чекають великі і позитивні переміни. Це переміни свободи. Ми закликаємо вас вибрати свободу і закликаємо, зокрема, студентів мислити критично і подивитися довкола себе, сприймати інформацію з різних джерел а не лише з офіційних російських каналів, страшенно дрімучих. Мисліть критично і подумайте чи потрібна вам свобода, чи ви хочете все життя жити із цими зеленими чоловічками. Я думаю що оцей вітер свободи ці переміни які є зараз в Україні вони є також вшими перспективами. І це безпосередньо корелюється з політикою Міністерства освіти і науки, що ми за те щоб не обмежувати, ми за те щоб не нависати, не контролювати і не примушувати. Це наша головна політика і головна мета діяльності нашого міністерства це якість освіти", - відзначив Сергій Квіт.

Також міністр освіти України повідомив про те що в Міністерстві освіти і науки було відкрито телефон гарячої лінії: "Його номер 481-32-11. Я хочу підкреслити, що Міністерство освіти і науки України буде йти на зустріч і буде допомагати індивідуально в кожному випадку. Ми будемо допомагати всім. Тому не переживайте, ми з вами і ми спільно вийдемо із цієї ситуації. Це дуже і дуже важливо, щоб між нами було це взаєморозуміння і довіра один до одного."

 

/Олександр Назаров

Поділитись: