Заступник керівника НСТУ з питань проведення «Євробачення-2017» Павло Грицак розказав, що очікувані доходи від продажу квитків будуть більше 60 млн гривень.

Ціна квитків на «Євробачення-2017», яке проходитиме у Києві, буде від 40 до трохи більше 200 євро, оскільки це міжнародний конкурс і купувати квитки будуть не тільки українці. Продаж почнеться у лютому.

Про це в ефірі Громадського розказав заступник керівника НСТУ з питань проведення «Євробачення-2017» Павло Грицак.

«В середньому, ціна буде від 40 євро до 200, до 200 з хвостиком євро – це VIP-квитки», – сказав він.

Грицак також розказав, що у результаті відкритого тендеру вже обрано оператора продажу квитків.

«Мінімальний дохід, який планували – 44 млн. Але після тендеру ми ведемо активні переговори з переможцем – і зараз ми очікуємо, що доходи від продажу квитків будуть більше 60 млн гривень», – сказав він.

За його словами всього буде 9 подій, на які продаватимуться квитки. Грицак також додав, що з приводу вартості квитків ведеться дискусія з Європейською мовною спілкою з приводу того, що квитки на Євробачення не можуть коштувати стільки ж, скільки у Європі, оскільки купівельна спроможність українців відрізняється від західноєвропейської.

Крім того, Грицак розказав про особливості підготовки до проведення Євробачення у Києві, зокрема, чим воно відрізнятиметься від конкурсу у 2005 році, який також проводився в Україні.

Нагадаємо, що 31 січня відбулось жеребкування Євробачення, за результатами якого стало відомо, які країни будуть представлені в першому, а які – в другому півфіналі пісенного конкурсу.

Раніше організатори Євробачення-2017 затвердили слоган і логотип.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: