ENRU

Киянина засудили за репост ідеолога «руської весни» у «ВКонтакте»

Деснянський районний суд Києва виніс рішення про притягнення киянина до відповідальності у вигляді позбавлення волі терміном на 2 роки з випробувальним строком 1 рік за репост публікації у соціальній мережі «ВКонтакте».

Відповідне рішення суд ухвалив 2 жовтня, воно оприлюднене в електронному реєстрі.

Згідно з матеріалами справи, підсудний поширив публікацію  сторінки «Олександр Дугін» у спільноті «Союз України і Росії».

«Війна цього разу серйозна. Починається найсерйозніше випробування. Американці дотиснули хунту до того, щоби вона почала знищення громадян Південного Сходу... Там, де ОДА не взяті, треба брати в терміновому порядку. Той, хто не присягає народові — пособник київських убивць...», — ідеться в публікації Дугіна, яка стала приводом для початку кримінального провадження.

Залучений судом експерт Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ дійшов висновку, що публікація містить заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади та зміни меж території України.

Обвинувачений, своєю чергою, визнав провину, що стало пом’якшувальною обставиною.

Його засудили до двох років в’язниці, але він може бути звільнений від покарання, якщо протягом випробувального терміну в 1 рік не вчинить інших злочинів і виконає покладені зобов’язання.

Обвинуваченого звільнили з-під варти в залі суду.

Олександр Дугін уважається одним з ідеологів «руської весни». Також він відомий ідеєю створення євразійської наддержави через інтеграцію Росії із колишніми радянськими республіками.

28 вересня на Житомирщині на 9 років ув’язнили причетних до діяльності каналу «Новоросія ТВ»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна заборонила в’їзд іспанським журналістам через «неправдиві матеріали» .

Підписуйтесь на наш канал у Telegram