ENRU

Київ наполягає на конкретизації дати звільнення заручників на Донбасі — Оліфер

Українська сторона наполягає на терміновому узгодженні списків осіб, які вчинили злочини, однак їх можна помилувати в рамках законодавства заради звільнення українських полонених. Крім того Україна просить конкретизувати дату звільнення людей на Донбасі.

Про це за результатами засідання у Мінську повідомила Дарка Оліфер — прес-секретарка представника України у Тристоронній контактній групі.

«Українська сторона наголосила: процес верифікації осіб, права яких процесуально обмежені, завершена. Також ми наполягаємо на негайному узгодженні списків і конкретизацію дати звільнення людей», — написала вона у Facebook.

Оліфер також додала, що українська сторона наполягла на участі уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської і в засіданні гуманітарної підгрупи, і в засіданні Тристоронньої контактної групи.

«Всі сторони підкреслили: виконана величезна робота, в якій брали участь представники ОБСЄ, СБУ, офісу українського омбудсмена і кілька матерів тих, хто знаходиться в українських пенітенціарних установах», — написала вона.

Повідомлялося, зокрема, що у Мінську розглянули проміжні підсумки верифікації списків заручників.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram