У Київській міській державні адміністрації повідомили, що не збираються приймати на баланс комунального підприємства Київтеплоенерго борги «Київенерго».

У Київській міській державні адміністрації повідомили, що не збираються приймати на баланс комунального підприємства Київтеплоенерго борги «Київенерго».

Про це повідомив заступник міського голови Києва Володимир Прокопів журналістам «Інтерфакс-Україна».

«Борги «Київенерго» міська рада на себе перебирати не буде за жодних обставин», — сказав Прокопів.

Він зазначив, що відповідне рішення Київрада планує ухвалити найближчим часом. У ньому, зокрема, буде зафіксовано відмову від прийому боргів нового комунального підприємства перед Нафтогазом.

«Ми звертаємось до Нафтогазу до 1 червня заключити договір та паралельно з цим разом з «Київенерго» напрацювати механізми з вирішення ситуації із заборгованістю», — додав Прокопів.

В той же час, у Нафтогазі наголосили на незаконності такого рішення.

«Знову традиційна історія зі зміною компанії-постачальника тепла. У старої є борги за отриманий газ, нова хоче взяти лише активи, а зобов'язання ні. Міська влада пробує переконати нас через тиск у публічному просторі, але ми тут ні до чого, є закон», — йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

Раніше повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись: