УКРАЇНА

Київ переходить на безготівкову оплату паркування з 10 серпня — Кличко

1 серпня, 2017 22:15
УКРАЇНА/Київ переходить на безготівкову оплату паркування з 10 серпня — Кличко
Зберегти
Вигляд
З 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії зможуть сплатити через паркомат, sms чи придбати місячний талон на паркування.

З 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити через паркомат, sms чи придбати місячний талон на паркування.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу 112, передає прес-служба Київської міської адміністрації.

Кличко зазначив, що вже два роки у Верховній Раді на розгляді знаходиться законопроект щодо упорядкування паркування, але станом на сьогодні він ухвалений тільки в першому читанні.

«Ми не маємо права оштрафувати безвідповідального водія, який залишив свою машину чи евакуювати авто. Тим не менше, порядок треба навести. Тому з 10 серпня обігу готівкових коштів у сфері паркування столиці не буде взагалі», — заявив він.

За його словами, що такий експеримент триватиме до набрання чинності так відповідного закону.

«З 10 серпня людський фактор буде мінімізований. Якщо хтось після 10 серпня вимагатиме з вас готівку за парковку, можете сміливо дзвонити в поліцію. Дуже сподіваємося на відповідальність водіїв. А цей великий обіг тіньової готівки повинен перестати існувати», — додав очільник Києва.

Нагадаємо, в Україні збільшать штраф за паркування на місцях для людей з інвалідністю.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини