ENRU

Київ підписав угоду з УЄФА про проведення Ліги Чемпіонів у 2018

УЄФА підписала договір з Федерацією футболу України та київським міським головою Віталієм Кличком про проведення фіналу Ліги Чемпіонів 26 травня 2018 року.

Про це повідомив радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Андрій Мірошниченко, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас є підписана угода між УЄФА, Федерацією футболу України та Київським міським головою Віталієм Кличком. Але відповідно до закону України» Про місцеве самоврядування «ця угода повинна бути схвалена Київською міською радою. Фінансування фіналу буде відбуватися коштом УЄФА. Столиця ж у свою чергу виділить кошти виключно на організаційні заходи», — сказав він.

За його словами, Київ має забезпечити функціонування аеропорту «Жуляни», оскільки за одну добу очікується близько 700 чартерів, урочисту зустріч від імені міста і заходи безпеки.

Згідно з договором, Київ урочисто має прийняти учасників офіційних делегацій, організувати всі заходи, пов'язані з локаціями, а також забезпечити належний зовнішній вигляд міста.

Йдеться про прикрасу Києва символікою УЄФА та прапорцями в стилі фіналу із зображенням футболістів 4 команд (фіналістів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів).

За попередніми розрахунками, це коштуватиме 25 млн грн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram