УКРАЇНА

Київ припинив приймати сміття зі Львова

УКРАЇНА/Київ припинив приймати сміття зі Львова
Зберегти
Вигляд

Київ більше не буде приймати сміття зі Львова через планові роботи на сміттєспалювальному заводі «Енергія».

Про це повідомив директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін, передає прес-центр Київської міської державної адміністрації.

Він сказав, що столиця впродовж 6 тижнів допомагала у вирішенні проблеми з утилізації сміття зі Львова. Щоденно до Києва завозили до 200 тон відходів, які сортувались та у подальшому спалювались на заводі «Енергія». Така допомога, за його словами, була тимчасовою, і головним завданням в проявленій допомозі Львову було запобігти екологічній катастрофі. 

«За час дії домовленостей було завезено трохи більше 6500 тонн сміття. Якщо брати ваговий баланс, за червень-липень заводом було спалено трохи більше 42000 тонн. Завдяки налагодженій роботі між міською владою та заводом «Енергія» ми не вийшли за рамки домовлених показників», – сказав Русін.

Він також повідомив, що ремонт на заводі триватиме протягом всього серпня. Відходи, які раніше направлялися з Києва на завод «Енергія» тепер направлятимуться на полігон № 5.

Раніше, 21 червня, міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що близько 35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища перевезуть до Києва.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова під час сильної пожежі.

31 травня, повідомлялось про виявлення тіла одного загиблого. Пізніше повідомили про виявлення тіла другого загиблого. А увечері 31 травня рятувальники знайшли тіло третього загиблого.

10 червня голова ДСНС Микола Чечоткін доповів президентові про повну ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі під Львовом.

Також дивіться у випуску програми RE:ФОРМА, чому в Україні вигідніше захоронювати сміття, аніж його переробляти та як це змінити.

Пов`язані новини