Життя

Київ розпочав консультації з ЄС щодо транзиту вантажівок Росії

Життя/Київ розпочав консультації з ЄС щодо транзиту вантажівок Росії
Зберегти
Вигляд

Україна проводить консультації з Єврокомісією і країнами ЄС з питання транзиту російських вантажів через українську територію, повідомила прес-служба міністерства інфраструктури України.

«Наразі також проводяться технічні консультації з представниками Європейської комісії та окремими державами-членами ЄС. Проведення засідання Кабінету міністрів України, де буде прийняте відповідне рішення щодо ситуації (з транзитом вантажів з РФ), заплановане на 15 лютого 2016 рок», – йдеться в повідомленні.

Міністерство зазначає, що ініціювало щоденні засідання Оперативного штабу реагування на ситуацію з участю представників Мінекономрозвитку, фіскальної служби, Держприкордонслужби, Національної поліції та інших зацікавлених органів влади.

Основним завданням штабу є постійний моніторинг ситуації і вироблення узгоджених пропозицій для розгляду Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, російські фури, які намагаються доїхати в країни Європейського союзу, блокують вже у дев'яти областях України.

За словами активістів, які першими заблокували рух для вантажівок з Росії, на третій день акції до блокади приєдналися, крім Закарпаття, Волині та Львівщини, також Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці та Житомир.

Наразі блокада російських фур на Закарпатті продовжується на Закарпатті, а крім того, акції приєднався Львів та Дніпропетровськ. Після цього Росія заборонила проїзд українських вантажівок по своїй території.

/фото facebook.com/Рух АВТОМАЙДАН Житомир/

Пов`язані новини