Технології

Київ став членом Світової асоціації автомобільних магістралей — КМДА

25 червня, 2018 18:01
Технології/Київ став членом Світової асоціації автомобільних магістралей — КМДА
Зберегти
Вигляд
Київ отримав членство у Світовій асоціації автомобільних магістралей і став першою у Європі столицею, яка є окремим суб’єктом у цій організації.

Київ отримав членство у Світовій асоціації автомобільних магістралей і став першою у Європі столицею, яка є окремим суб’єктом у цій організації.

Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

Сертифікат про набуття членства міському голові Києва Віталію Кличку передав заступник генсекретаря Асоціації Робін Себіль.

«Ми будемо використовувати всі переваги платформи, якою є Світова асоціація автомобільних магістралей, для того, щоб і надалі розвивати дорожню інфраструктуру Києва», — зазначив Кличко.

Також Кличко додав, що за останніх чотири роки у Києві було капітально відремонтовано більш ніж 667 кілометрів столичних автошляхів і проїздів — майже 40% від загальної протяжності доріг у столиці.

У Світовій асоціації автомобільних магістралей відзначили, що раді вітати українську столицю серед членів організації.

«Україна справді демонструє свою зацікавленість, і вже стала активним членом технічного комітету Асоціації. Ми вважаємо, що дуже важливо, щоб великі міста були членами Асоціації. Тому ми раді, що Київ приєднався до організації», — додали в Асоціації.

Також сторони домовилися, що вже наприкінці жовтня у Києві пройде міжнародний семінар Світової асоціації автомобільних магістралей.

Світова асоціація автомобільних магістралей – це міжнародна некомерційна асоціація, що діє у сфері автомобільного транспорту та дорожньої інфраструктури. Вона була створена ще у 1908 році.

Основними завданнями асоціації є сприяння інтеграції мереж автомобільних магістралей країн у світову мережу. Її розвиток, обмін досвідом та впровадження новітніх технологій будівництва, ремонту й утримання автомобільних доріг у країнах-членах організації.

Раніше повідомлялося, що в Україні будуватимуть вужчі дороги з 1 вересня — за задумом урядовців це сприятиме зменшенню середньої швидкості руху автомобілів.

Пов`язані новини