УКРАЇНА

Київ виділив близько 41 млн грн на протидію ВІЛ-інфекції

19 травня, 2017 22:01
УКРАЇНА/Київ виділив близько 41 млн грн на протидію ВІЛ-інфекції
Зберегти
Вигляд
Київ виділив з міського бюджету на 2017 рік близько 41 млн гривень на виконання цілей програми з протидії епідемії ВІЛ-інфекції

Київ виділив з міського бюджету на 2017 рік близько 41 млн гривень на виконання цілей програми з протидії епідемії ВІЛ-інфекції.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає прес-служба Київської міськадміністрації.

Він зауважив, що в рамках реформування галузі охорони здоров’я триває активне залучення до системи надання медичної допомоги людям, які живуть із ВІЛ/СНІД. На сьогодні у 50 закладах надаються послуги з експрес-тестування на ВІЛ, як за кошти Києва, так і за рахунок допомоги міжнародних донорських організацій. Крім того усі лікарі-інфекціоністи районних управлінь охорони здоров’я пройшли підготовку з основ діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІД.

«У І кварталі 2017 року обстежено на ВІЛ 52,7 тисяч людей, що на 11% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Ми більш широко почали застосовувати швидкі тести (збільшення на 26%), при цьому виросла і результативність тестування: виявлено 758 ВІЛ-позитивних людей, у тому числі 255 осіб за результатами експрес-тестування. Кількість взятих на облік людей із ВІЛ у І кварталі 2017 року збільшилась порівняно з аналогічним періодом минулого року на 42% (з 384 до 544 осіб), що є найкращим результатом виявлення за весь період епідеміологічного спостереження», – сказав Поворозник.

За його словами, станом на початок травня з 47% до 51% збільшено відсоток людей, які знають про свій ВІЛ-статус.

«Ціль до кінця 2017 року – 63%. Загалом наразі під медичним наглядом перебуває близько 12 500 осіб», — додав Поворозник.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Києві відбулась акція до Дня пам’яті померлих від СНІДу.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# СНІД
# ВІЛ
# Київ
Пов`язані новини