УКРАЇНА

«Київенерго» анонсує зупинку аварійних ремонтів мереж

УКРАЇНА/«Київенерго» анонсує зупинку аварійних ремонтів мереж
Зберегти
Вигляд
lead

ПАТ «Київенерго» зупинило закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій та ремонтів, а за кілька днів зупинить аварійні ремонти мереж у зв’язку з арештом її рахунків, повідомляє прес-служба компанії.

«Арешт рахунків блокує господарську діяльність «Київенерго». Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла», – йдеться в повідомленні.

При цьому, у компанії вказали на ризики від такого блокування господарської діяльності.

«За кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88», – повідомили у компанії.

Крім того у компанії повідомили, що 23 червня з заблокованих рахунків «Київенерго» виконавча служба списала ще 21,3 мільйона.

Таким чином з моменту арешту рахунків з усіх рахунків «Київенерго» списали 51,5 мільйона гривень.

«Списані кошти йдуть на погашення боргу 372 мільйонів гривень по штрафним санкціям НАК «Нафтогаз України» за вже оплачені газові борги 2013-2014 років», – йдеться в повідомленні.

Наразі «Київенерго» проводить ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів.

Нагадаємо, раніше рахунки «Київенерго» заарештували через штрафи «Нафтогазу».

Пов`язані новини