Життя

«Київенерго» починає відключення гарячої води у зв’язку з випробуванням тепломереж

Життя/«Київенерго» починає відключення гарячої води у зв’язку з випробуванням тепломереж
Зберегти
Вигляд

14 квітня компанія «Київенерго» розпочинає гідравлічні випробування тепломереж у зв’язку з підготовкою до опалювального сезону, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, без гарячої води залишаться 527 житлових будинків, 40 дитсадків та 19 лікарень.

14-28 квітня у Києві перевірятимуть мережі, що йдуть від районних котелень «Теремки» і «Виноградар» та станції теплопостачання «Біличі».

«З 16:00 13 квітня постачання гарячої води тимчасово припиниться для споживачів 29 житлових будинків, 3 дитсадків, 2 шкіл та 6 відомств у Голосіївському районі; 253 житлових будинків, 13 дитсадків, 11 шкіл, 61 відомства та 14 лікувальних закладів у Святошинському районі; 245 житлових будинків, 24 дитсадків, 12 шкіл, 67 відомств та 5 лікувальних закладів у Подільському районі столиці», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, у травні гідровипробування проводитимуться у центрі столиці (район залізничного вокзалу, Ботсаду, Хрещатику та Бесарабської площі) та на Оболоні. А також на житлових масивах Відрадний та Теремки і в частині Дарницького району, що забезпечується від Дарницької ТЕЦ.

Крім того, зазначається, що у червні випробування проводитимуться в частині Святошинського району, на житлових масивах Мінський та Микільська Борщагівка; у липні — на Троєщині, Лісовому масиві та Воскресенці; у серпні — у мікрорайонах Нивки та Позняки.

Напередодні у Києві повністю відключили від газу житловий масив Русанівка.

/фото facebook.com/kyivenergo/

Пов`язані новини