Компанія «Київміськбуд» заявляє про припинення будівництва в Києві через напади на офіс вранці в п'ятницю.

Про це повідомляє прес-служба «Київміськбуду».

«Події, що відбулися сьогодні вночі і вранці під офісом «Київміськбуду» змушують нас йти на кардинальні заходи. Ми зупиняємо все своє будівництво і оголошуємо страйк доти, поки агресивні провокації та напади на законослухняних підприємців не припиняться», — заявили в компанії.

У повідомленні забудовник називає події навколо будмайданчика у Святошинському районі «рейдерською атакою» і вимагає «у всіх, хто зацікавлений у розпалюванні ворожнечі, негайно зупинитися».

«Ми закликаємо міністра внутрішніх справ, керівників поліції, народних депутатів та всіх небайдужих до майбутнього нашої держави, негайно втрутитися в цю ганебну ситуацію і покарати винних так, щоб «мода» на рейдерські захоплення цілком законних будівництв в нашій країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить», — йдеться в заяві.

«Ми оголошуємо безстроковий страйк, зупиняємо всі свої роботи до того моменту, поки нашим працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик», — додали в компанії.

Нагадаємо, вранці 9 вересня представники «Азову» пікетували «Київміськбуд» через забудівлю на Святошино

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile