Життя

Київрада може заборонити продаж алкоголю у магазинах і торгових мережах після 23:00

Життя/Київрада може заборонити продаж алкоголю у магазинах і торгових мережах після 23:00
Зберегти
Вигляд

Київрада підготувала проект рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у магазинах і торгових мережах після 23:00, повідомив київський міський голова Віталій Кличко.

Разом з тим, Кличко розкритикував осіб, які виступають за скасування рішення Київради про заборону продажу алкоголю в малих архітектурних формах (МАФах), які, за його словами, 21 квітня зробили спробу штурму будівлі Київської міської державної адміністрації, чим спровокували конфлікти з охороною, в результаті яких були постраждалі.

«Протестувальників, які перекривають дороги і влаштовують заворушення, хочу застерегти: це не пошук компромісу, шантажем і радикальними діями вам не вдасться викрутити руки міської влади. Кияни не хочуть" разліваек "по всьому місту. До того ж криміногенна ситуація в столиці погіршилася, 80 % правопорушень здійснюються в стані алкогольного сп'яніння. Тому алкоголь в МАФах продаватися не буде», — сказав Кличко.

Нагадаємо, 17 березня Київрада підтримала заборону продажу алкоголю в столичних кіосках. Порушення заборони загрожує розірванням договору пайової участі з власником.

8 квітня міський голова Києва Віталій Кличко підписав рішення Київради про заборону продажу алкогольних напоїв у кіосках столиці. При цьому зазначалося, що у МАФах продаватимуть алкоголь до закінчення строку дії ліцензії.

/фото facebook.com/merkieva/

Пов`язані новини