Комісія Київради відхилила петицію про скасування перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича у Києві, тож у столиці все таки з’явиться проспект з новою назвою

Комісія Київради відхилила петицію про скасування перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича у Києві, тож у столиці все таки з’явиться проспект з новою назвою.

Про це повідомив депутат Київради Юрій Сиротюк.

«Шухевичу в Києві бути. Тішуся, що комісія підтримала мою пропозицію. Також я пропонував звернутися до СБУ щодо перевірки антидержавної діяльності ініціаторів петиції та нахабного фальшування її результатів», — написав він у Facebook.

Сиротюк також запропонував звернутися до родини Ватутіна про передачу його рештків, що поховані в Маріїнському парку, або перепоховання їх на одному з цвинтарів України.

Ще у червні 2016 року КМДА схвалила появу проспектів Бандери і Шухевича у Києві.

У Києві сталися сутички на акції проти перейменування проспекту Ватутіна. 1 червня Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича

30 червня рішення Київської міської ради про перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича у Києві набуло чинності.

Пізніше було подано петицію проти перейменування і Київрада мала її розглянути.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: