УКРАЇНА

Київрада та КМДА можуть переїхати до бізнес-центру на проспекті Перемоги

5 січня, 2018 22:56
УКРАЇНА/Київрада та КМДА можуть переїхати до бізнес-центру на проспекті Перемоги
Зберегти
Вигляд
Київські міськрада та міськдержадміністрація (КМДА) можуть переїхати з вулиці Хрещатик до бізнес-центру, який зводиться на перетині проспекту Перемоги та Повітрофлотського проспекту.

Київські міськрада та міськдержадміністрація (КМДА) можуть переїхати з вулиці Хрещатик до бізнес-центру, який зводиться на перетині проспекту Перемоги та Повітрофлотського проспекту.

Про таку можливість в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» повідомив гендиректор Київського інвестиційного агентства (КІА) Олег Містюк.

«Переїзд дасть змогу консолідувати муніципалітет і звільнити центральну частину міста від бюрократів із можливим перепрофілюванням (будівлі на Хрещатику, — ред.) на офіси, зокрема для стартапів, айтішників, малого та середнього бізнесу», — сказав Містюк.

За його словами, переведення тільки 26 департаментів КМДА з центру міста дасть можливість продати, реконструювати або здати в оренду близько 160 тис. кв. м нерухомості.

«Наразі власником бізнес-центру є виходець із KDD Group, проект повністю закредитований державним Укрексімбанком ... Ми вийшли на фінальну точку в переговорах із власником і банком щодо комерційних умов фінансування добудови будівлі. Нам не вистачає лише рішення Київради, яке дозволить підписати контракт на $370 млн», — зазначив Містюк.

Він додав, що отримано попередню згоду Міністерства фінансів закласти до бюджету міністерств відповідну статтю, яка дозволить їм орендувати офіси там, де вони вважають за потрібне.

Загальна площа нової будівлі становить 260 тис. кв. м, орендна — 179 тис. кв. м, тоді як потреби муніципалітету оцінюються в 40 тис. кв. м.

За його словами, деякі з міністерств уже висловили бажання працювати в бізнес-центрі поза центром столиці.

КП «Київське інвестиційне агентство» є єдиним фронт-офісом для всіх заходів, пов'язаних з інвестиційною діяльністю в місті.

Більше про:
# Київрада
# КМДА
Пов`язані новини