ENRU

Київрада в суді буде відстоювати перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича — Кличко

Київська міська рада готова відстоювати в суді своє рішення про перейменування проспекту генерала Ватутіна в проспект Романа Шухевича.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, передає УНІАН.

За його словами, хоча Київрада ще не отримала постанови Окружного адміністративного суду Києва з приводу цього рішення, але юристи вже почали роботу.

«Я постанови суду ще не бачив, ми його не отримали. Але, наскільки відомо, суд призупинив процес перейменування, частково задовольнивши позов організацій. Юристи Київської міської ради представлятимуть в суді інтереси Київради, яка ухвалила рішення про перейменування на своєму пленарному засіданні», — заявив Кличко.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 12 червня заборонив Київській міській раді підписувати і публікувати рішення про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича.

Згідно з інформацією фракції ВО «Свобода» в Київраді, яка брала участь у підготовці відповідного проекту рішення Київради про перейменування проспекту Ватутіна, 12 червня суддя Окружного адміністративного суду Києва Руслан Арсірій своєю ухвалою призупинив перейменування проспекту, задовольнивши позов громадських організацій «Антифашистська правозахисна ліга» і «Єврейська правозахисна група». Остаточне рішення буде прийнято після розгляду справи по суті.

1 червня Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича. За це рішення на засіданні столичної міськради проголосували 69 депутатів. Відповідне рішення підтримали 69 депутатів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram