УКРАЇНА

Київрада запропонує уряду застосувати алкозамки у маршрутному транспорті

23 березня, 2017 20:46
УКРАЇНА/Київрада запропонує уряду застосувати алкозамки у маршрутному транспорті
Зберегти
Вигляд
Депутати Київської міської ради прийняли рішення звернутися до Верховної ради України та Кабінету міністрів України щодо запровадження обов'язкового застосування на маршрутних транспортних засобах блокувальників запуску двигуна внутрішнього згоряння у разі наявності алкоголю у видиху водія (алкоблокувальників)

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення звернутися до Верховної ради України та Кабінету міністрів України щодо запровадження обов'язкового застосування на маршрутних транспортних засобах блокувальників запуску двигуна внутрішнього згоряння у разі наявності алкоголю у видиху водія (алкоблокувальників).

Про це Громадському повідомив депутат Київради Сергій Майзель.

За його словами, ініціатива стосуватиметься саме маршруток та автобусів, головним чином приватних, де є найбільші ризики водіння у нетверезому стані.

«У громадському комунальному транспорті воно більш-менш керовано, бо водій не сідає за руль, поки не пройде медогляд. А от у приватному такого нема. Поліція багато до нас звертається з приводу зафіксованих випадків нетверезого водіння», — сказав Майзель.

Він додав, що рішення про фінансування такого рішення поки не обговорювалось.

«Найближчим часои звернемося до Ради та уряду, як рішення буде опубліковано», — сказав депутат.

Як повідомляє сайт Київради, на засіданні за відповідне рішення проголосував 81 депутат.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини