УКРАЇНА

Компанії, що купують землі у Києві, зобов'язали надавати дані про кінцевих власників

24 квітня, 2018 19:47
УКРАЇНА/Компанії, що купують землі у Києві, зобов'язали надавати дані про кінцевих власників
Зберегти
Вигляд
Депутати Київської міської ради на засіданні 24 квітня ухвалили рішення, згідно з яким, інформацію про кінцевих бенефіціарних власників компаній, що претендують на отримання землі в столиці, буде з'являтись у відкритому доступі.

Депутати Київської міської ради на засіданні 24 квітня ухвалили рішення, згідно з яким, інформація про кінцевих бенефіціарних власників компаній, що претендують на отримання землі в столиці, буде з'являтись у відкритому доступі. Рішення підтримали 83 депутати.

Про це йдеться у повідомленні Київської міськради.

Зазначається, що відтепер у проектах рішень, які подаються на розгляд Київради з питань розпорядження столичною землею, вказуватиметься інформація не лише про кінцевих бенефіціарних власників, а й про засновників (учасників) юридичних осіб.

Ці дані можна буде отримати безкоштовно з відкритого реєстру Мін'юсту.

«Це допоможе уникати корупційних ризиків і сприятиме максимальній прозорості при вирішенні питань власності та землекористування», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, відомості про кінцевих бенефіціарів необхідно буде оприлюднювати не лише в проектах рішень, які виносяться на розгляд Київради, а й в листах, заявах та пропозиціях, що розглядаються під час засідань постійних комісій ради.

Відповідний проект рішення був ухвалений депутатами Київради у першому читанні на пленарному засіданні 20 грудня 2017 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Цар гори»: Як багаті та впливові ділять землі під Києвом

Пов`язані новини