СПОРТ/Київське «Динамо» сенсаційно програло «Зірці» з Кропивницького
Зберегти
Вигляд
lead
Київське «Динамо» програло з рахунком 0:2 «Зірці» з Кропивницького в 21-му турі чемпіонату України з футболу.

Рахунок в матчі ударом зі штрафного на 34-й хвилині відкрив захисник господарів поля Андрій Бацула. А на 71-й хвилині ще один точний удар зі штрафного виконав півзахисник Павло Полегенько.

Таким чином, новачок Прем'єр-ліги обіграв поки що ще чинного чемпіона України. «Динамо» зазнало першої гостьової поразки у нинішньому чемпіонаті. І є висока вірогідність того, що відставання від лідера чемпіонату – «Шахтаря», збільшиться до 16-ти очок.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров узяв на себе усю відповідальність за сенсаційну поразку, повідомляє fcdynamo.kiev.ua.

«Програла вся команда, в першу чергу, програв я», – зазначив наставник киян після матчу.