УКРАЇНА

Київські архітектори презентували новий проект «Театру на Подолі»

21 квітня, 2017 08:05
УКРАЇНА/Київські архітектори презентували новий проект «Театру на Подолі»
Зберегти
Вигляд
Альтернативний проект будівлі театру спільно з іншими київськими архітекторами представив Герман Волга

Альтернативний проект будівлі «Театру на Подолі» спільно з іншими київськими архітекторами представив Герман Волга.

Про це повідомляє «Українська правда».

Герман Волга зазначив, що проект розроблявся безкоштовно і наразі завершений.

«Ми працювали вчотирьох — В’ячеслав Морской, Серій Казарянц і я, внутрішній простір розробляв Олег Волосовський — кияни, яким не байдуже обличчя Києва. Зробили альтернативне бачення, яким би міг бути цей театр, у другому стилі — з любов’ю до Києва, до його історичної забудови, — сказав Волга.

За його словами, згідно з планом будівля значно менша, але зберігає необхідні технічні характеристики і об’єм сцени. Одна частина театру матиме два поверхи, інша — три.

Фото: kiev.pravda.com.ua

«Ми зменшили простір за сценою. Там не потрібні такі великі колосники — місце, куди зникають декорації», — сказав Волга.

Театр матиме критий дворик — фойє, і балкон, що буде своєрідним продовженням сцени. Також архітектори прибрали підземний вхід. Тепер тут будуть гардеробні, вбиральні, а також місце для збереження реквізиту.

Архітектор наголосив, що сцена зможе приймати будь-які трупи та вмістити більше 300 глядачів, а сам театр залишиться доступним для людей з інвалідністю.

За словами Волги, на новий проект потрібно буде значно менше коштів, ніж витратили на попередню забудову.

«А по часу — демонтувати все можна за 3 місяці. На будівельні роботи треба ще з півроку. Думаю, за рік все можна повністю переробити», — сказав архітектор.

Він наголосив, що перед початком будь-яких робіт потрібне громадське обговорення. Архітектори передали цей проект громаді Андріївського узвозу, обіцяють знайти можливість передати і міському голові. Якщо кияни підтримують проект, його переведуть у робочу документацію.

Нагадаємо, що 29 листопада в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі «Театру на Подолі», реконструкція якого викликала неоднозначну реакцію громади, оскільки будівля відрізняється із-поміж невеличких історичних будівель Андріївського узвозу.

Пізніше повідомлялося, що Театр на Подолі відкриють у травні 2017 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини