УКРАЇНА

Китай пропонує Україні створити зону вільної торгівлі

УКРАЇНА/Китай пропонує Україні створити зону вільної торгівлі
Зберегти
Вигляд
Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету: створення українсько-китайської зони вільної торгівлі

Китай ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною і сподівається на активізацію розгляду цього питання українською стороною.

Про це заявив посол КНР Вей Ду на форумі в Києві, присвяченому розвитку інфраструктурного проекту «Шовковий шлях» в Україні, передає УНІАН.

«Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету: створення українсько-китайської зони вільної торгівлі. Сподіваємося на активізацію вивчення цього питання з українського боку», – сказав він.

Нагадаємо, Китай створює фонд обсягом 10 мільярдів євро для інвестицій у Східну Європу. Фонд буде створено на основі заснованої КНР холдингової компанії Sino-CEEF, що покликана активізувати співпрацю Китаю та ЄС.

Інтерес до інвестування в новий фонд уже виявила низка держав Центральної та Східної Європи, а також окремі компанії та фінансові організації.

Нагадаємо, що 11 липня Україна і Канада підписали угоду про створення зони вільної торгівлі. Відразу після вступу в силу угоди, Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів.

Пов`язані новини