Життя

Китай заохочує лауреатів Нобелівської премії та митців довгостроковими візами

6 січня, 2018 14:53
Життя/Китай заохочує лауреатів Нобелівської премії та митців довгостроковими візами
Зберегти
Вигляд
Китайська влада почала видавати спеціальні довгострокові візи для залучення в країну висококваліфікованих фахівців з-за кордону.

Китайська влада почала видавати спеціальні довгострокові візи для залучення в країну висококваліфікованих фахівців з-за кордону.

Про це пише BBC з посиланням на китайські ЗМІ.

Візи, які дозволяють необмежену кількість разів в'їжджати в країну, будуть видавати на термін від 5 до 10 років.

За цією ж візою можна буде залишатися в Китаї до 180 днів за раз. Власники віз також зможуть привезти в країну дітей і подружжя.

Заявку на таку візу зможуть подати фахівці в області нових технологій, підприємці та науковці з найбільш затребуваних областей. У Пекіні очікують, що візи будуть користуватися попитом і у лауреатів Нобелівської премії.

Очікується, що завдяки введенню нових віз Китай привабить щонайменше 50 тисяч талановитих іноземців.

У 2016 році в Китаї була введена бальна система видачі робочих віз з метою виявити фахівців, яких країна хотіла привернути, і зменшити потік низькокваліфікованих мігрантів.

Згідно з цим документом, до категорії «висококласних іноземних талантів» входять лауреати Нобелівської премії, успішні спортсмени-олімпійці та керівники «всесвітньо відомих музичних університетів і університетів мистецтв».

В ту ж категорію потрапили провідні вчені, керівники великих фінансових організацій і професори «зарубіжних університетів високого рівня».

Подати заявку на нову візу в Китай можна онлайн.

Нагадаємо, влітку 2017 року Китай знизив для українців вартість візи з багаторазовим в'їздом.

Пов`язані новини