ENRU

Китайська корпорація будуватиме кільцеву дорогу навколо Києва

1ee9e32e07e56238b
Віце-президент китайської державної корпорації China Road and Bridge Corporation Ду Фей та мер Києва Віталій Кличко kievcity.gov.ua

Китайська державна корпорація China Road and Bridge Corporation долучиться до будівництва Великої кільцевої дороги навколо Києва та інших об’єктів транспортної інфраструктури. Відповідний документ підписав із віце-президентом підприємства Ду Феєм мер Києва Віталій Кличко.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з документом, у наступному році китайське підприємство залучить до роботи власних експертів,  які виконають техніко-економічне обґрунтування найважливіших проектів у галузі транспортної інфраструктури української столиці.

Зокрема, планується завершення будівництва Великої кільцевої дороги навколо Києва, реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги та вул. Вадима Гетьмана, будівництво правобережного підходу Нивки — Відрадний — Совки — Теличка до Дарницького мостового переходу.

CRBC також готова брати участь у тендерах, які стосуються транспортної інфраструктури, і сприяти залученню кредитних коштів від фінансових установ Китаю.

«Дуже добре, що на виконання техніко-економічне обґрунтування не буде витрачено жодної копійки з нашого бюджету. Я хочу подякувати керівникам CRBC за те, що вони вірять в Україну та Київ. Зі свого боку, ми готові всіляко сприяти їх дослідженням», — зазначив мер Києва під час церемонії підписання меморандуму.

Зазначається, що CRBC втілює низку проектів у Сербії, Чорногорії, Чехії, Польщі та інших країнах вартістю в 3 млрд доларів. Ду Фей зазначив важливість співпраці з Києвом та наголосив на невеликій собівартості робіт.

«Ми завжди робимо те, що декларуємо. Те, що вказано в меморандумі, ми виконаємо в повній мірі», — зазначив він.