Латвійські скелетоністи не братимуть участі в Чемпіонаті світу, який пройде в Сочі. Своє рішення команда мотивувала публікацією другої частини доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства.

Латвійські скелетоністи не братимуть участі в Чемпіонаті світу, який пройде в Сочі. Своє рішення команда мотивувала публікацією другої частини доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства.

Про це повідомила прес-служба збірної Латвії.

«З моменту першої публікації доповіді WADA і реакції Міжнародного олімпійського комітету на існування брудних спортсменів в нашому виді спорту пройшло достатньо часу. І, як члени світової спільноти скелетоністів, ми відчуваємо, що ще чимало потрібно зробити, щоб виправити ситуацію. Тепер, після публікації останніх даних, ми говоримо «Досить». І поки наша міжнародна федерація збирається «вивчати доповідь WADA», ми зробимо те, що ми можемо. Ми були б раді виступити на Чемпіонаті світу на будь-якій трасі планети, але ми не будемо виступати на чемпіонаті світу в Сочі, я Росії — місці, де в 2014 році був вкрадений олімпійських дух», — йдеться в заяві прес-служби.

9 грудня незалежна комісія WADA під керівництвом Макларена опублікувала другу частину доповіді про вживання допінгу російськими спортсменами.

У ній йшлося про те, що в пробах 12 російських медалістів Олімпійських ігор в Сочі були виявлені ознаки підробки, а в маніпуляціях з аналізами були замішані понад тисячу російських спортсменів.

Під підозру потрапили в тому числі два спортсмена, що виграли в сумі чотири золота. Не виключено, що мова йде про членів збірної Росії з бобслею.

5 грудня, про можливий бойкот чемпіонату світу в Сочі оголосила збірна США з бобслею і скелетону.

Чемпіонат світу з бобслею і скелетону Пройде з 13 по 26 лютого 2017 року. Попередній чемпіонат світу, який пройшов в 2016 році в Австрії, виграв в тому числі латвійський скелетоніст Мартінс Дукурс.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення про продовження санкцій відносно РФ, які були введені в зв'язку з допінговим скандалом в російському спорті.

Нагадаємо, Олімпійський саміт пропонує ввести кримінальну відповідальність за сприяння вживання допінгу.

Поділитись: