Політика

Латвія зафіксувала біля свого кордону військово-транспортний літак РФ

Політика/Латвія зафіксувала біля свого кордону військово-транспортний літак РФ
Зберегти
Вигляд

Винищувачі НАТО, які патрулюють небо над Балтикою в рамках повітряної місії НАТО, 22 вересня зафіксували біля кордону Латвії та супроводили російський військово-транспортний літак Ан-12.

Про це у Твіттері повідомляють Національні збройні сили Латвії.

«22 вересня винищувачі повітряної поліції зафіксували над нейтральними водами Балтійського моря неподалік від кордону Латвії літак Ан-12, який належить збройним силам РФ», - йдеться в повідомленні.

В 2015 році російські військові літаки фіксували неподалік кордонів Латвії понад 270 разів.

Вони не порушують при цьому повітряний і морський простір держав, однак у випадку літаків йдеться про загрозу для цивільної авіації.

В країнах Балтії і Британії неодноразово заявляли, що польотами своїх літаків біля їхніх кордонів Росія демонструє силу і тестує реакцію НАТО.

Нагадаємо, недавно військові Латвії ідентифікували в ексклюзивній економічній зоні країни кораблі і підводні човни Військово-морського флоту Росії, сказано у повідомленнях латвійських Збройних сил.

3 вересня на відстані 10 морських миль від кордону латвійських територіальних вод були помічені російські підводні човни класів Kilo і Finik.

Також цього дня в 22 морських милях від кордону латвійських територіальних вод виявили корвет ВМФ Росії класу Parchim, а в 23 милях від кордону - російський підводний човен.

 

Пов`язані новини