Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що незабаром відновляться контакти на рівні помічників голів держав «нормандської четвірки»

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що незабаром відновляться контакти на рівні помічників голів держав «нормандської четвірки».

Про це Лавров повідомив в інтерв'ю СТВ.

За словами Лаврова, узгоджений у лютому 2015 року в Мінську комплекс заходів для деескалації конфлікту на Донбасі «досі залишається абсолютно безальтернативним документом, що дозволяє врегулювати цю кризу».

«Але я думаю, що ми будемо продовжувати зусилля, в тому числі використовуючи Мінськ, який як і раніше надає свої можливості для переговорів контактної групи, і які незабаром відновляться по лінії помічників глав держав «нормандської четвірки», — сказав він.

У чотиристоронньому «нормандському форматі», який покликаний вирішити збройний конфлікт на Донбасі, беруть участь Україна, Франція, Німеччина та Росія.

Перша зустріч глав держав відбулася влітку 2014 у Нормандії.

Наприкінці серпня між головами країн «нормандської четвірки» відбулася телефонна розмова, у якій обговорювали припинення вогню на Донбасі у зв'язку із початком навчального року.

Поділитись: