Війна

Лавров відмовився вибачатися за MH17

Війна/Лавров відмовився вибачатися за MH17
Зберегти
Вигляд

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров відмовився вибачатися за катастрофу рейсу MH17 після доповіді міжнародної комісії, за якою ракетний комплекс «Бук» прибув на Донбас із Росії, а потім був вивезений назад.

«Вибачитися за що?» — запитав він у відповідь на пропозицію ведучого ВВС Стівена Сакура вибачитися у зв'язку з оприлюдненою інформацією.

За словами російського міністра, Росія хоче дочекатися остаточних результатів розслідування, оскільки воно ще не завершене.

Нагадаємо, що у середу був представлений проміжний звіт про результати розслідування катастрофи рейсу MH17 Малазійських авіаліній, в якому встановлено, що літак збито ракетою класу «земля-повітря» з російської зенітної установки «Бук».

«Боїнг-777»  авіакомпанії Malaysia Airlines, рейс Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року.

На його борту знаходилися 298 осіб, всі вони загинули. З них - 192 підданих Нідерландів (один мав і громадянство США), 44 громадянина Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії, 10 - Великобританії (один мав і громадянство ПАР), четверо німців і четверо бельгійців, троє філіппінців, один громадянин Канади і один - Нової Зеландії.

Пов`язані новини