Життя / Спорт

Легкоатлети Росії не братимуть участі в Олімпіаді-2016

Життя/Спорт/Легкоатлети Росії не братимуть участі в Олімпіаді-2016
Зберегти
Вигляд
lead

Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) на засіданні ради  залишила в силі дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА). Про це в Twitter повідомив спортивний оглядач Guardian Оуен Гібсон.

Таким чином, російські легкоатлети не зможуть виступити на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Себастьян Коу на прес-конференції за підсумками засідання підтвердив рішення: Росія усунена від усіх легкоатлетичних змагань. Повна доповідь згодом з'явиться на сайті асоціації.

Міністерство спорту Росії, коментуючи рішення про відсторонення, заявило, що вкрай розчароване цим кроком.

Президент спортивного арбітражного суду (CAS) Джон Коутс розповів Guardian, що «чисті» спортсмени можуть подати апеляцію на рішення.

Окремі російські легкоатлети зможуть взяти участь в Олімпіаді в тому випадку, якщо Міжнародний олімпійський комітет ухвалить рішення про допуск тих спортсменів, які не були викриті у вживанні допінгу. Засідання Міжнародного олімпійського комітету відбудеться в Лозанні 21 червня.

В даний момент російські легкоатлети відсторонені від участі в міжнародних змаганнях. Таке рішення було ухвалено в листопаді 2015 роки після доповіді незалежної комісії WADA, яке звинуватило російські спортивні організації і владу у втручанні в роботу антидопінгової лабораторії в Москві.

У документі говориться, що позитивні допінг-проби легкоатлетів були знищені в московській лабораторії за участю Міністерства спорту і ФСБ.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко міг бути причетний до приховування інформації про систематичне застосування допінгу російськими спортсменами.

Пов`язані новини