УКРАЇНА

Лещенко опублікував відповідь поліції щодо дій охорони Коломойського проти журналістів

УКРАЇНА/Лещенко опублікував відповідь поліції щодо дій охорони Коломойського проти журналістів
Зберегти
Вигляд
lead

Поліція Печерського району Києва не виявила правопорушення у діях охоронців олігарха Ігоря Коломойського, які 22 червня біля МВС обклеїли автомобіль журналістів «Схем» великими наліпками.

Про це йдеться у відповіді Нацполіції на звернення народного депутата Сергія Лещенка. Він просив Генпрокуратуру перевірити відомості щодо можливого перешкоджання журналістській діяльності. Однак ГПУ не розпочало власного розслідування, а перенаправило запит депутата до поліції.

22 червня журналісти знімали сюжет про таємну зустріч Арсена Авакова, Арсенія Яценюка, Ігоря Коломойського та Андрія Коболєва у стінах Міністерства внутрішніх справ. під час зйомок охоронці Ігоря Коломойського заклеїли скло автомобіля знімальної групи програми «Схеми» великими наліпками, після чого керувати автомобілем стало неможливо, передає «Радіо свобода».

Того дня журналісти програми зафільмували, як перед засіданням наглядової ради «Укрнафти» в Міністерстві внутрішніх справ одночасно перебували олігарх Коломойський, екс-прем’єр Яценюк і голова «Нафтогазу» Коболєв. Зокрема, зафіксовано, як на територію МВС заїхали автомобілі Коболєва і Яценюка, а також автомобіль супроводу Коломойського, який був припаркований біля виїзду з міністерства.

Згодом виявилося, що засідання наглядової ради «Укрнафти» було зірване через відсутність кворуму.

Пов`язані новини