Народний депутат Сергій Лещенко просить Національне антикорупційне бюро і Нацагентство із запобігання корупції перевірити придбання ним квартири в центрі Києва.

«Як народний депутат та публічний політик вважаю за принципове прозвітувати перед суспільством у належний спосіб. Звертаюся із закликом до НАЗК та НАБУ зробити відповідну перевірку придбання мною житла», – написав Лещенко у Facebook.

Своє прохання про перевірку він пояснив резонансом довкола купівлі ним житла.

«Антикорупційна діяльність була сенсом мого життя останні 16 років. Тому, у зв’язку з публічним резонансом довкола ситуації з придбанням мною житла, вважаю за необхідне зробити цю заяву», – написав депутат.

Він наголошує, що кошти, сплачені за квартиру, «є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило відповідних вимог антикорупційного законодавства України».

«На термін такої перевірки заявляю про складання повноважень члена правління політичної партії ДемАльянс, до якої нещодавно долучився, аби не створювати підгрунтя для політичних спекуляцій», – зазначив депутат.

Раніше стало відомо, що Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метрів у новобудові в центрі Києва.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в «Українській правді» та гроші, які взяв в борг. При цьому, за його словами, квартиру він купив разом зі своєю дівчиною Анастасією Топольською.

«Квартира оформлена на мене, а Настя стане її співвласником після завершення процедури розлучення. В декларації за 2016 рік все це буде відображено», – запевнив депутат.

Разом з тим, фракції «Народний фронт» і Радикальної партії на засіданні Ради у середу виступили з заявою, в якій закликали Національне антикорупційне бюро перевірити придбання квартири депутатом від БПП.

Поділитись: