У справі «Укргазвидобування», в якій фігурує депутат Олександр Онищенко, зібрано доказову базу, де вся злочинна схема прописана у деталях.

Про це в ефірі Громадського сказав депутат від БПП Сергій Лещенко.

Розмір нанесеного збитку Україні у даній справі  становить 1,6 млрд гривень, додав він.

«По Онищенку доказова база – супер. Я взяв з собою цей документ – це 85 сторінок, майже 100 сторінок подання на затримання та арешт Онищенка по справі «Укргазвидобування». Вся злочинна схема тут прописана в деталях. Розмір нанесеного збитку – 1,6 млрд гривень. Це реальне слідство, яке тривало майже 8 місяців, де було доведено весь склад злочину», – сказав депутат.

За словами Лещенка, Онищенко має зв’язки з депутатськими фракціями, зокрема з «Батьківщиною».

«Це дуже заможна людина, яка контролює набагато більше, ніж власну картку для голосування. В нього є зв’язки з депутатськими фракціями, зокрема з фракцією «Батьківщина», – сказав Лещенко.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

16 червня НАБУ арештувало приватний літак депутата Онищенка. Однак, за словами голови НАБУ Артема Ситника, детективи «нічого не можуть зробити до розгляду подання Верховною Радою». Мова йде про зняття депутатської недоторканості з Онищенка, яку вже внесли на розгляд парламенту.

Спікер Ради Андрій Парубій прогнозує, що недоторканість з депутата Онищенка можуть зняти 5 липня.

Також читайте в матеріалі Громадського про найважливіші подробиці «справи Онищенка».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile