ENRU

Ляшко був головредом газети «Політика» до 2016 року — НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції спростувало заяву народного депутата Олега Ляшка щодо начебто сфальсифікованого протоколу, складеного НАЗК за фактом учинення ним адміністративного правопорушення про сумісництво.

Як зазначають у НАЗК, уповноважена особа агентства на підставі доказів, отриманих у рамках здійснення перевірки інформації, надісланої заступником Генерального прокурора України щодо сумісництва Ляшка, як ведучого телепрограми «Правда Ляшка» на телеканалі «NewsОne», та в рамках повної перевірки декларації, поданої Ляшком за 2015 рік.

«У рамках перевірки отримано докази входження Олега Ляшка в період з 1 січня 2006 р. по 27 жовтня 2016 р. до виконавчого органу ЗАТ «Редакція газети «Політика», — повідомили в агентстві.

Цей факт підтверджено копією реєстраційної справи ЗАТ «Редакція газети «Політика», отриманою від Голосіївської районної державної адміністрації Києва.

Факт того, що народний депутат є керівником виконавчого органу ЗАТ «Редакція газети «Політика» підтверджено витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Отже, уповноваженою особою НАЗК надано до суду всі докази порушення Олегом Ляшком обмежень щодо сумісництва, додали в НАЗК. 

Нагадаємо, 18 липня під Печерським судом, де мала розглядатися справа Ляшка, сталася сутичка між депутатами Мосійчуком і Капліним. Мосійчук заявив, що звинувачення є незаконним, оскільки газета не виходить «уже близько 10 років».

У декларації  Ляшко задекларував 33,33% корпоративних прав на ЗАТ «Редакція газети «Політика».

Водночас Каплін звинуватив Ляшка у «договорняку» із суддею, щоб уникнути відповідальності за сумісництво. 

21 липня Ляшко заявив, що справу про сумісництво проти нього закрито. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram