Життя

Лідер гурту ДДТ підтримав російських далекобійників у підмосковних Хімках

Життя/Лідер гурту ДДТ підтримав російських далекобійників у підмосковних Хімках
Зберегти
Вигляд

фото: rbc.ru

Лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук підтримав російських далекобійників, що мітингують проти введення плати за проїзд вантажівок по федеральних трасах у підмосковних Хімках.

Про це повідомляє «Новая газета».

«Тут в Фейсбуку, хтось пустив чутку, що я проти протесту далекобійників. Знайте, це не так, це провокація», - прокоментував свій візит у Хімки рок-музикант.

 

 

Як повідомляє видання, з ідеєю запросити Шевчука до далекобійників на стоянку біля Хімкінської «Меги» (торгівельний центр, - ред.), де водії , які протестують проти введення системи «Платон», живуть вже не перший тиждень, виступила прес-секретар музиканта Тася Нікітенко.

Нагадаємо, з 15 листопада в Росії діє система «Платон». Вона передбачає плату за проїзд автомобілів масою більше 12 тонн по федеральних трасах. Через це далекобійники проводять всеросійські акції протесту.

У Москві про протести далекобійників знають майже 80 відсотків мешканців. Приблизно 70 відсотків з них підтримують вимоги водіїв вантажівок. Про це свідчать результати опитування, проведеного «Левада-центром».

Пов`язані новини