ENRU

Лідер німецьких лібералів закликав до «нової» політики щодо Росії

Глава Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер закликав до зближення з Росією і «герметизації» питання анексії Криму.

Про це повідомляє видання Tagesschau.

«Безпека і благополуччя в Європі залежать у тому числі від відносин з Москвою», —заявив він.

За словами політика, необхідно напрацювати такі пропозиції, які б дозволили Путіну змінити свою політику «без втрати обличчя».

«Говорячи про табу: я боюся, що Крим потрібно розглядати як довгостроковий тимчасовий стан», — сказав Лінднер додавши, що конфлікт навколо Криму зараз потрібно «загерметизувати», щоб досягти прогресу за іншими напрямами.

Лінднер також не погоджується, що антиросійські санкції можуть бути зняті лише після повного виконання Мінських домовленостей.

«Позитивні проміжні успіхи теж потрібно цінувати», — додав віню  сказав він.

Видання зазначає, що ці заяви політика суперечать офіційній програмі його партії, яка може потрапити до Бундестагу на вересневих виборах.

Пізніше політики розмістив відеозвернення, у якому пояснив, що його політична сила не приймає незаконну анексію Криму чи інші «імперські жести, які надходять з Кремля. Але у відносинах потрібен рух, про це ми вже писали у своїй передвиборчій програмі». За його словами,  наразі неможливо розв’язати питання Криму, водночас про анексію півострова потрібно постійно говорити. Також він назвав позитивним розширення санкцій через доставку турбін Siemens у Крим.

Christian Lindner

Нагадаємо, 4 серпня Євросоюз розширив санкції проти Росії через поставку турбін Siemens в Крим. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram