УКРАЇНА

Лідер «Океан Ельзи» Вакарчук викладатиме восени у Стенфорді

24 вересня, 2017 23:14
УКРАЇНА/Лідер «Океан Ельзи» Вакарчук викладатиме восени у Стенфорді
Зберегти
Вигляд
Лідер українського гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук стане викладачем та одночасно студентом на осінньому семестрі у Стенфорді, Каліфорнія

Лідер українського гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук стане викладачем та одночасно студентом на осінньому семестрі у Стенфорді, Каліфорнія.

Про це він повідомив у Twitter.

У Стенфордському Центру демократії поінформували, що український музикант та громадський діяч відвідуватиме курси та навчатиметься з провідними інтелектуалами та науковцями Центру.

Вакарчук виступатиме у рамках програми «Розвиток українських лідерів», яка була запущена у 2016 році. Вона спрямована на надання українським лідерам можливостей для професійного росту та розвитку.

«Ми з нетерпінням чекаємо Святослава Вакарчука у спільноті Стенфорду цієї осені. Його присутність багато зробить для нашого розуміння демократичних перетворень в Україні», — повідомили у Стендфорді.

ДИВІТЬСЯ: Незалежність. Дар чи випробування? 10 основних тез лекції Святослава Вакарчука.

Раніше «Океан Ельзи» оголосив, що взяв майже річну концертну паузу. Гурт заявив, що наступним їхнім концертом стане великий виступ ОЕ на День Незалежності України 24 серпня 2018 року у НСК «Олімпійський» в Києві.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини