Життя

Лідера одеського Правого сектору звільнили з-під варти

Життя/Лідера одеського Правого сектору звільнили з-під варти
Зберегти
Вигляд

Лідера Правого сектору в Одесі Сергія Стерненко звільнили з-під варти. Як передає Громадське.Одеса заставу за Стерненко у розмірі 60 тисяч 900 гривень внесли активісти ПС.

Крім того, на волю вийшов координатор Правого Сектора у Комінтернівському районі Одеської області Руслана Демчука. За нього внесли заставу у розмірі 48 тисяч гривень.

Після звільнення представники ПС прокоментували своє перебування у СІЗО.

«Я морально був готовий, ще вступаючи до лав організації, що буду ловити або кулю, або в’язницю», - заявив Стерненко. Лідер одеського «Правого сектору» також повідомив, що поруч з ним у камері сиділи «ополченці», яких він переконував у правильності своїх поглядів.

 

 

8 вересня в Одесі правоохоронці затримали лідера місцевої організації Правий сектор Сергія Стерненко і главу одеського Автомайдану Євгена Резвушкіна.

10 вересня лідеру Автомайдану Одеси Євгену Резвушкіну змінено міру запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

Дмитро Ярош відреагував на затримання представників Правого сектора і закликав своїх прихильників та громадян України готуватися до акцій громадянської непокори.

/ фото Громадське.Одеса

Пов`язані новини