Голова політичної партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик
Фото:

Facebook/Кіра Рудик

Голова політичної партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик поскаржилася на низьку заробітну плату у 35 тисяч гривень і анонсувала шляхи її підвищення.

Про це вона заявила у програмі «Перехресний допит» на 24 каналі.

«35 тисяч гривень не вистачає, звичайно. Я прийшла в політику з «подушкою» (фінансовою — ред.), такою, достатньою. І зараз я її використовую», — сказала депутатка.

За її словами, немає жодних доплат для її колег по фракції, у тих, у кого «немає такої подушки». Рудик назвала це «великою проблемою».

«Ми розуміємо, що, напевно, після місцевих виборів нам потрібно буде щось придумувати. Або ініціювати питання (підвищення зарплат — ред.), або спробувати допомогти тим людям, в яких є така необхідність, влаштуватися на викладацьку діяльність, тобто отримувати доплату», — заявила лідерка політсили.

У такому випадку, уточнила вона, з цих людей знімуть певну частину їхньої фракційної роботи, щоб вони «могли заробляти собі на життя».

Нагадаємо, 11 березня 2020-го замість Святослава Вакарчука главою партії «Голос» стала IT-підприємниця Кіра Рудик.

Кіра Рудик — IT-підприємниця, операційна директорка IT-компанії Ring Ukraine, українського підрозділу міжнародної компанії Ring. Членкиня ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Народна депутатка IX скликання.

Поділитись: