Лідеру проросійської партії Молдови висунули звинувачення

default/Лідеру проросійської партії Молдови висунули звинувачення
Зберегти
Вигляд

Прокуратура висунула лідеру проросійської Нашій партії, меру міста Бєльці Ренато Вусатому звинувачення в порушенні таємниці листування. Про це заявив після допиту прокурор Денис Ротару, повідомляє молдовське видання Sputnik.

«Прокуратура проводить розслідування у відповідності з усіма процесуальними нормами. Сьогодні Вусатому пред'явлено звинувачення», – сказав прокурор.

Якщо вина Ренато Усатого буде доведена, йому загрожує штраф, неоплачувана працю на користь суспільства строком від 100 до 240 годин або позбавлення волі на строк до трьох років.

Раніше Генпрокуратура Молдови порушила кримінальну справу за фактом оприлюднення аудіозаписів телефонних розмов людей з голосами, схожими на голоси бізнесмена Ілана Шора і депутата Володимира Філата, які опублікував Вусатий перед від'їздом до Москви.

Генпрокуратура Молдови підозрює екс-прем'єра Філата у вимаганні 190 млн доларів у бізнесмена Ілана Шора і в причетності до виведення з банків Молдови 1 млрд доларів у офшорні зони. 18 жовтня Філата заарештували на 30 діб.

Прихильники Партії соціалістів і Нашої партії 3 жовтня встановили намети на проїжджій частині бульвару Штефана чел Маре. Він знаходиться перед сквером парламенту Молдови.

Антиурядові акції протесу, організовані громадянською платформою Гідність і правда, в центрі молдовської столиці розпочалися 6 вересня. Перед будівлею уряду Молдови встановлено наметове містечко Переваги і правди. Містечко налічує більше 150 наметів.

/ фото uapolitics.com