Лідери об'єднаних націоналістичних сил, серед яких партії «Національний корпус», «Свобода» та «Правий сектор», проголосили «національний маніфест», що складається з 20 пунктів.

У Київському міському будинку вчителя лідери об'єднаних націоналістичних сил, серед яких партії «Національний корпус», «Свобода» та «Правий сектор», проголосили «національний маніфест», що складається з 20 пунктів.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

У тексті маніфесту зокрема йдеться про визнання Росії державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії, розрив з нею дипломатичних відносин, законодавче визнання частини Донбасу — окупованою територією та розробку «реального плану звільнення Криму та Донбасу», блокування окупованих територій та припинення діяльності російського бізнесу в Україні.

«Сьогодні ми зібрались тут, щоб задекларувати стратегічний план щодо розвитку української держави. Є консолідована сила українських націоналістів. Маніфест — це загальні принципи, але ці принципи поділяємо всі ми», — заявив голова партії «Свобода» Олег Тягнибок.

Маніфест також передбачає законодавче закріплення права на збройний захист та вільне володіння зброєю, повернення права на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.

«Цей документ — це новий геополітичний погляд. Ми боротимемся від сьогодні та до того моменту, поки всі пункти маніфесту не будуть виконані», — заявив очільник «Національного корпусу» Андрій Білецький.

У тексті документу також задеклароване сприяння створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

«Вперше в історії сучасної України націоналісти об'єднуються в одну силу», — сказав лідер «Правого сектору» Андрій Тарасенко.

Маніфест зачитав лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: