Організація Лікарі без кордонів закрила шпиталь в місті Кундуз на півночі Афганістану після нанесених по ній авіаударів.

«Госпіталь Лікарів без кордонів у Кундузі більше не функціонує. Деякі наші співробітники працюють у двох інших лікарнях, куди були направлені поранені», - повідомила представник організації Кейт Стейджмен в Twitter.

.@MSF hospital in #Kunduz not functional anymore. Some of our medical staff working in 2 hospitals where some of the wounded were referred.

— Kate Stegeman (@KatesCurious) October 4, 2015

Американське командування визнало, що в цьому районі проводилася операція, і авіаудар «міг заподіяти побічний втрати» лікарні.

Лікарі без кордонів виступили із заявою, в якій говориться, що називати «побічними втратами» загибель людей неприпустимо.

On bombing of @MSF hospital in Kunduz: "We cannot accept that this horrific loss of life will simply be dismissed as ‘collateral damage.’”

— MSF International (@MSF) October 3, 2015

Президент США Барак Обама доручив Міноборони США розслідувати авіаудар по госпіталю в Кундузі, в результаті якого загинули 19 людей. Про це йдеться в заяві на сайті Білого дому.

Президент США доручив Пентагону провести ретельне розслідування інциденту. Крім того, Обама пропонує чекати результатів розслідування для з'ясування всіх обставин події.

Голова білого дому висловив співчуття родичам загиблих і разом з тим запевнив, що Вашингтон продовжить надавати допомогу уряду Афганістану і збройним силам цієї країни.

Поділитись: