Лікарі діагностували інфаркт міокарда у голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який перебував у відомчій лікарні «Феофанія».

Лікарі діагностували інфаркт міокарда у голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, який перебував у відомчій лікарні «Феофанія».

Наразі його на ношах винесли з лікарні. За словами медиків, Насірова переводять в інший корпус у відділення кардіо-реанімації.

Це підтверджують і адвокати Насірова, передає кореспондент Громадського.

«Насірова перевели реанімаційне відділення з підозрою на інфаркт міокарда. Він зараз під охороною в палаті», – сказав один із захисників глави ДФС Олександр Лисак.

Це сталось після того, як детективи НАБУ вручили Насірову підозру у рамках кримінального впровадження стосовно «газової справи Онищенка».

У свою чергу, адвокати заявляють, що підозру було вручено незаконно, оскільки Насіров зараз «неконтактний». Також захисники уточнили, що глава ДФС поступив до лікарні зранку 2 березня з гіпертонічною кризою.

Нагадаємо, що раніше Національне антикорупційне бюро України провело обшуки в центральному офісі ДФС.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: