Стан 5-річного хлопчика, якого поранили, коли він гуляв біля дому у Переяславі-Хмельницькому, стабільно тяжкий.

Про це Громадському розповіла його бабуся Олександра Тлявова.

«Лікарі кажуть, що травма не сумісна з життям, але ми сподіваємося, що він викарабкається», — зазначила жінка.

«Я може і знаю цих поліцейських, які стріляли. Я їздила у поліцію, хотіла на них подивитися в Переяслові, проте мене не пустили. Казали, що вони о 10-ій ранку ще були «невміняємі». Я хочу просто на них подивитися, може я їх знаю, бо у нас місто не велике», — сказала вона про підозрюваних.

Вона також розповіла, що вчора, 2 червня, у Переяславі до них (рідних хлопчика) приходили родичі поліцейських, які стріляли.

«Приходили мати і сестра одного з них до нас у Переяслові, і казали, що вони його не виправдовують. Вони передали 10 тисяч гривень допомоги, співчували, але номера вони не брали і нам не дзвонили. Дружина або сестра іншого теж приходила і 6 тисяч перерахувала. Часто люди захищають винних, але у нашому випадку, щойно почули прізвища, то одразу сказали, що це неадекват. Ніхто їх не виправдовує», — додала Тлявова.

Нагадаємо, 31 травня до реанімаційного відділення «Переяслав-Хмельницької ЦРЛ» доставили хлопчика із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньомозковою гематомою та переломом скроневої кістки. У лікарні в дитини виявили кульове поранення і направили до медзакладу Києва.

Наразі основна версія, що дитину випадково поранили працівники поліції, які на підпитку у позаробочий час стріляли неподалік від місця, де гуляв хлопчик. Обох підозрюваних затримали.Їм повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.28, ст.128 КК України (необережне тяжке тілесне ушкодження, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Поділитись: